• biuro@domimedia.pl
  • pon - pt: 08.00 - 17.00
  • lip

    7

    2015

Usługi weselne

Organizacja wesela wymaga zatrudnienia różnych firm, które zajmą się przygotowaniem wesela. Do istotnych elementów każdego wesela może być zaliczona oprawa muzyczna, która w znacznym stopniu wpływa na to, jak będą się podczas wesela bawili goście. Bardzo ważny jest poziom artystyczny, który zapewni zespół weselny lub dj na wesele.

Wybór zespołu weselnego jest nieco trudniejszy, bo ważne jest przede wszystkim wybranie doświadczonego wokalisty, który zapewni wysoki poziom artystyczny. W tym względzie dj na wesele, który jedynie odtwarza muzykę jest znacznie łatwiejszy do wybrania. Jednocześnie DJ będzie znacznie tańszy. Nawet, jeśli DJ będzie musiał mieć zapewnione wyżywienie czy też miejsce do noclegu i tak będzie to tańsze w stosunku do wybrania zespołu weselnego. Z tego powodu wybór DJ-a staje się obecnie coraz bardziej popularny, gdyż daje pewność, że będzie można na weselu usłyszeć najbardziej popularne utwory muzyczne w znanych wersjach. Dodatkowo w przypadku DJ-a można również liczyć na usługi dodatkowe, do których można zaliczyć między innymi rolę wodzireja, który zapewnia animację dla gości, czyli odpowiednią aktywizacje wszystkich gości weselnych, co ma spore znaczenie, jeśli zabawa ma się udać.

Jeśli chodzi o dobór repertuaru to każdy DJ ma swoje ulubione utwory. Z tego powodu przy ustalaniu repertuaru, który ma być indywidualnie dopasowany do oczekiwań pary młodej niezbędne jest z wyprzedzeniem ustalenie tego z DJ-em. Jednocześnie ważne jest ustalenie pierwszego utworu do tańca dla pracy młodej. Najlepiej jest to zrobić już na pierwszym spotkaniu lub drugim spotkaniu, czyli jak najwcześniej, szczególnie jeśli para młoda chce skorzystać z usług firm, które zapewniają naukę tańca weselnego.

© Copyright domimedia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.